ÇALIŞANLARINIZ

ÇALIŞANLARINIZ

grupsaglikgorsel

Grup Sağlık Sigortaları, hem kurumlara hem de çalışanlarına avantajlı primler ile sağlık masraflarını güvence altına alma imkanı verir.

Kaliteli ve seri bir şekilde alınan sağlık hizmeti ile çalışanlar özel sağlık kurumlarında vakit kaybetmeden işlemlerini tamamlayarak, asli görevlerinde zaman kaybı yaşamazlar. Üstelik çalışanlara ek olarak, çalışanların eş ve çocukları da aynı ya da benzer avantajlardan faydalanabilirler.

grupferdigorsel

Grup Ferdi Kaza Sigortası, beklenmedik bir kaza sonucunda çalışanlarınızın hayatının tehlikeye girmesi veya kalıcı bir sakatlığa maruz kalması durumunda, kendisinin veya ailesinin güvence altına alınmasını sağlar.

Vefat, kalıcı sakatlık, sorumluluk, kişisel para, deprem sonucu gelir kaybı ve gündelik tazminat gibi çeşitli teminatları bünyesinde barındıran bu sigorta ile çalışanlarınızın zor zamanlarında yanında olabilirsiniz. Üstelik çalışanlara ek olarak, dilerseniz ailelerini de poliçeye dahil edebilirsiniz.

grupbireyselgorsel

Bireysel emeklilik sistemine otomatik katılım 1 Ocak 2017’den itibaren yürürlüğe girdi.Kademeli olarak yapılan geçişte, İşveren, çalışanını otomatik katılım için emeklilik planı düzenleme konusunda Hazine Müsteşarlığı’nca uygun görülen bir şirketin sunacağı emeklilik planına dahil ediyor ve sisteme otomatik olarak her ay belli bir prim yatırılıyor.

45 yaş altı çalışanların katılması zorunlu olan sistemde, devlet aylık katkı payının yüzde 25’i kadar destekte bulunuyor.

ÇALIŞANLARINIZ | Tekfen Sigorta