SAĞLIĞINIZ

SAĞLIĞINIZ

ozelsaglikgorsel

Özel Sağlık Sigortaları beklenmeyen bir hasatalık veya kaza neticesinde oluşacak sağlık giderlerini güvence altına alır. Sadece Yatarak Tedavi veya Yatarak ve Ayakta tedavi taminat alternatifi olan olan ürün seçenekleriyle, özel hastane ve muayenehanelerde teşhis ve tedaviler, poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır.

Ürün kişinin ihtiyaç ve bütçesine göre belirlendiğinden, alternatiflerin fazla olması önemlidir.

tamamlayicisaglikgorsel

Sağlık Sigortalarında Yeni bir alternatif; Tamamlayıcı Sağlık Sigortası.
SGK kapsamında anlaşmalı kurumlardan alınan sağlık hizmeti için, sadece fark ücretlerini karşılayan özel sağlık sigortası artık Türkiye’ de. Çok daha cazip fiyatlara Özel Sağlık Sigortası’ na sahip olma imkanı sunan bu sigorta türü, birçok sigorta şirketinin ürün yelpazesi arasında yerini aldı. Bu ürünle ilgili sigorta şirketlerine göre sunulan hizmetler, plan yapısı ve nasıl kullanacağınıza dair detaylar, alternatif fiyatlar için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

istanbulbarogorsel

Şirketimiz İstanbul Barosu ile yaptığı işbirliği sonucunda, 2004 yılından bu yana İstanbul Barosu’ nun bir çok değerli üyesini Avukatın Can Sağlığı Sigortası ile sağlık güvence altına aldı.

Siz de dünyanın ve ülkemizin önce gelen sigorta şirketlerinden Allianz Sigorta güvencesiyle sunduğumuz bu ürüne dahil olmak isterseniz, plan yapısı ve fiyatları için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

seyahatgorsel

Yurtdışı seyahati planlanırken, hastalık, kaza, valiz kaybı gibi beklenmedik olaylara karşı kendimizi güvence altına almak birinci derecede öneme sahiptir.
Bu risklere karşı donatılmış Seyahat Sigortası ürünleri, oldukça ekonomik primlere sigortalılara güvence sunmaktadır.

Seyahat sigortası yaptırmak isteğe bağlı olabileceği gibi, Schengen ülkelerine çıkarken vize işlemleri için zorunlu hale gelmektedir.

SAĞLIĞINIZ | Tekfen Sigorta