GELECEĞİNİZ

GELECEĞİNİZ

bireyselgorsel

Bireysel Emeklilik Sistemi, katılımcıya emeklilik hakkı elde ettiğinde,toplu para veya maaş yoluyla kazanç sağlayan bir sistemdir. Sistemde fonlar uzman özel portföy yönetim şirketleri tarafından yönetilir.

Devlet tarafından da desteklenen sistemde katılımcılara vergi avantajı ve devlet katkısı da sağlanmaktadır.

Sistemde plan alternafkeri bulunmaktadır. Bu ürünle ilgili sigorta şirketlerine göre sunulan hizmetler, plan yapısı ve nasıl kullanacağınıza dair detaylar, alternatif fiyatlar için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

ferdikazagorsel

Ferdi Kaza Sigortası, beklenmedik bir kaza sonucunda sigortalının hayatının tehlikeye girmesi veya kalıcı bir sakatlığa maruz kalması durumunda, kendisinin ve ailesinin kimseye ihtiyacı olmadan güvence altına alınmasını sağlar.

Vefat, kalıcı sakatlık, sorumluluk, kişisel para, deprem sonucu gelir kaybı ve gündelik tazminat gibi çeşitli teminatları bünyesinde barındıran bu sigorta ile zor zamanları daha kolay aşabilirsiniz.

hayatgorsel

Hayat sigortası, sigortalının yaşam kaybı, kalıcı bir sakatlık ya da kritik hastalığa yakalanması durumunda devreye giren finansal bir risk ürünü ve/veya yatırım(birikim) ürünüdür.

Ana teminat olan vefat teminatıdır. Sigortalının vefat etmesi durumunda önceden belirtmiş olduğu kişi ya da kanuni varislere sigorta poliçesinde belirtilen teminatları ödenir.

Hayat sigortası ürünlerinin sigorta şirketine göre teminat ve paket içerikleri değişmektedir.

egitimgorsel

Artık araç sahibi olmak kolaylaştı. Geniş bir fiyat yelpazesinde her keseye hitap eden kara ve deniz araçları ulaşımımızı kolaylaştırmasının yanı sıra, oluşan trafik yoğunluğunda bir çok riski de beraberinde getirdi. Deniz ve kara araçlarınız için ihtiyacınız olan zorunlu ve isteğe bağlı sigortalarınız için tüm tecrübe ve gücümüzle yanınızdayız.

Sigorta işlemlerinizi kurumsal bir acente ile yürütmenin farkını deneyimleyin, ihtiyacınız olan plana, sayısız seçenek içinden Tekfen Sigorta eşliğinde kolayca ulaşın.

GELECEĞİNİZ | Tekfen Sigorta