EVİNİZ

EVİNİZ

konutgorsel

Konut Sigortaları ev sahibi ve kiracıların faydalanabileceği sigortalardır. İstenirse sadece bina için yapılabileceği gibi, istenirse sadece eşyalar veya her ikisi için de sigorta güvencesi verilebilir. İstenirse sadece bina için yapılabileceği gibi, istenirse sadece eşyalar veya her ikisi için de sigorta güvencesi verilebilir.

Yangından depreme, hırsızlıktan su baskınına kadar birçok riski güvence altına alan, her biri zengin teminat yapısı içeren paketler mevcuttur. Hatta apartman ve sitelere yönelik ortak alanları dahi sigortalamak mümkündür.

daskgorsel

Deprem Ülkesinde yaşıyoruz, lütfen Dask poliçenizi yaptırmayı unutmayınız.
Kamu kurum ve kuruluşlarına ait binalar, köy yerleşim alanlarında yapılan binalar, tamamı ticari veya sınai amaçla kullanılan binalar (İş Hanı / İş Merkezi / İdari Hizmet/ Eğitim Merkezi vs.), tapuya kayıtlı bulunmayan ve özel mülkiyete tâbi olmayan arazi ve arsaların (hazine arazileri vb.) üzerine inşa edilmiş binalar, yetkili kamu kurumları tarafından yıkılmasına karar verilen binalar ile mesken olarak kullanıma uygun olmayan, bakımsız, harap veya metruk binalar’ ın dışındaki tüm binalar , bu sigortaya tabidir.

koleksiyongorsel

Yüksek değerli antika eşyalar ve sanat koleksiyonları için ayrıca yangın, hırsızlık, deprem, seylap, dahili su, kazaen kırılma gibi rizikoları da kapsayan, neredeyse tüm dünyada geçerli all risk bir teminat sağlamaktayız. Sahip olduğunuz koleksiyonlar birden fazla adreslerde bulunsa bile, tek bir poliçede tüm koleksiyonu teminat altına alabiliyoruz.

EVİNİZ | Tekfen Sigorta