ARACINIZ

ARACINIZ

kaskogorsel

Kasko sigortası isteğe bağlı olarak yapılacak bir sigorta türüdür. Kasko sigortası ile kazadan, yanmaya, terör olaylarından, halk hareketlerine, doğal afetlerden, oto hırsızlığına kadar birçok riske karşı aracınızın başına gelebilecek zararları koruma altına alabilirsiniz.

Bu ürünle ilgili sigorta şirketlerine göre sunulan hizmetler, plan yapısı ve alternatifli fiyatlar için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

trafikgorsel

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na tabi olan zorunlu olanbir sigorta ürünüdür. Sigorta, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin etmektedir.

Bu ürünle ilgili detaylar için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

yesilkartgorsel

Yeşil Kart Sigortası, araç sahiplerinin Yeşil Kart Sistemine dahil ülkelerde yapacakları seyahatler sırasında neden oldukları kazalar sonucunda verecekleri zararların tazmin edilmesini sağlayan zorunlu bir sigorta türüdür. Araçlar Yeşilkart Sigortası olmadan gümrükten çıkış yapamazlar.

Bu ürünle ilgili sigorta şirketine göre sunulan hizmetler,geçerli olduğu ülkeler, fiyat ve diğer tüm detaylar için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

teknegorsel

Ticari tekneler dışında özel amaçlı kullanılan tekneniz için de sigorta poliçesi düzenletebilirsiniz. Teknenizin yolculuk sırasında başına gelebilecek riskler dışında denize indirme ve karaya çekme sırasındaki risklerini makine, teknenin botları, aygıtları ve donanımları da güvence altına alabilirsiniz.

motorsikletgorsel

Arabalar gibi motorsikletler için de Kasko ve Zorunlu Trafik Sigortası düzenlenmektedir.

Bu ürünle ilgili detaylar için uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak, sigorta işlemlerinizi kurumsal bir acenteden yaptırmanın farkını deneyimleyin, risklerinizi güvence altına alan doğru poliçeye Tekfen Sigorta eşliğinde kolayca ulaşın.

ARACINIZ | Tekfen Sigorta