BİREYSEL

BİREYSEL

bireysel01-rsz

En İyi Bireysel Sağlık Planı Nasıl Seçilir?
Konu can sağlığı olduğundan, özel sağlık sigortaları sigorta ürünleri içinde birinci derecede öneme sahiptir.
Sağlık sigortası yaptırırken,sadece ekonomik yönden değil tüm açılardan bakmak gerekir. Planınız işinize, yaşınıza, yaşam tarzınıza, ayıracağınız bütçe ve beklentilerinizle uyumlu bir kapsama sahip olmalı ve hastalık durumunda size en iyi bakımı vaat etmelidir. Bizim için önemli olan herhangi bir sağlık poliçesine sahip olmanız değil, sizin için doğru olan sağlık poliçesine sahip olmanızdır.

bireysel02-rsz

Yarının neler getireceğini yüzde yüz öngörmek zordur. Bu nedenle elimizden geldiğince geleceğe yatırım yapmamız gerekir.

Mal, mülk, para gibi yatırım araçlarının yanı sıra, oldukça ekonomik primlere gelecekte karşılaşabileceğiniz büyük riskleri güvence altına almanız veya birikim yapmanız mümkündür.

Sigorta işlemlerinizi kurumsal bir acente ile yürütmenin farkını deneyimleyin, ihtiyacınız olan plana, sayısız seçenek içinden Tekfen Sigorta eşliğinde kolayca ulaşın.

gorsel

İnsanın evi gibisi yok
İnsanın kendi evi yerine geçecek bir başka ortam yoktur. Dünyanın neresinde olursa olsun, en konforlu tatil köyünde dahi kalınsa, bir süre sonra kendi evimizi, eşyalarımızı aramaya başlar, kendimizi sadece evimizde güvende hissederiz.

Ancak evimiz de risklere açıktır ve sigorta kapsamına alıması çok önemlidir. Günümüzde evinizi ve yaşam kalitenizi güvence altına alacak bir çok sigorta ürünü var. Bunlar hem ev sahipleri hem de kiracılara yönelik yapılabiliyor.

bireysel05-rsz

Artık araç sahibi olmak kolaylaştı. Geniş bir fiyat yelpazesinde her keseye hitap eden kara ve deniz araçları ulaşımımızı kolaylaştırmasının yanı sıra, oluşan trafik yoğunluğunda bir çok riski de beraberinde getirdi. Deniz ve kara araçlarınız için ihtiyacınız olan zorunlu ve isteğe bağlı sigortalarınız için tüm tecrübe ve gücümüzle yanınızdayız.

Sigorta işlemlerinizi kurumsal bir acente ile yürütmenin farkını deneyimleyin, ihtiyacınız olan plana, sayısız seçenek içinden Tekfen Sigorta eşliğinde kolayca ulaşın.

gorsel

Bu Sigorta türü direkt veya dolaylı yoldan üçüncü kişilere verilecek zararları karşılar. Mesleki sorumluluk sigortaları ile tek başına alınabilmesinin yanı sıra, paket poliçelerin içinde, komşularınıza vereceğiniz zararlardan, evcil hayvanlarınızın misafirlerinize vereceği zararlara kadar sizi güvence altına alabilir.

Bu ürünle ilgili sigorta şirketlerine göre sunulan hizmetler, plan yapısı ve nasıl kullanacağınıza dair detaylar, alternatif fiyatlar için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

BİREYSEL | Tekfen Sigorta